Przegląd Betsafe

Betsafe jest bardzo dobrze znaną nazwą w świecie pokera online. Od 2016 roku firma hazardowa uruchomiła biuro bukmacherskie. Bukmacher, którego można odwiedzić pod nazwą Betsafe, jest jeszcze stosunkowo mało znany jako bukmacher w Europie. Ale z pewnością nie musi tak pozostać. Betsafe specjalizuje się w zakładach bukmacherskich, a jego działalność skupia się na zakładach sportowych. Platforma bukmacherska jest pochodną Betsafe. Dzięki temu doświadczenie i uczciwość wobec graczy zakładów sportowych jest w 100% brane pod uwagę. Ale co z https://betsafe.com.pl/, gdzie można obstawiać zakłady codziennie? Czy etykieta jest produktem uzupełniającym stronę pokerową, czy też firma hazardowa może poważnie konkurować z innymi dużymi markami, takimi jak Unibet i Bet365? Jakie oferty zakładów są dostępne w Betsafe? A czy jest jakiś bonus dla nowych klientów? A co myśleć o wpłatach i wypłatach przy prowadzeniu bukmachera? Szczegółowo przetestowaliśmy dla Ciebie bukmachera Betsafe i zawarliśmy wiele zakładów na różne opcje bukmacherskie. Znaleźliśmy wiele pozytywów, ale jest też kilka rzeczy, które można jeszcze poprawić. Wszystko to możesz przeczytać w naszej recenzji Betsafe!

Betsafe posiada silną licencję UE

Betsafe jest częścią Amaya Group. Ściśle rzecz biorąc, jest to kanadyjska Amaya Group, która jest jednym z największych graczy na rynku zakładów bukmacherskich. W Europie działalność firmy została niedawno połączona z grupą Stars, która jest prowadzona przez Rational Entertainment Holding w Londynie. Dostawca gier cieszy się w najlepszym razie światową reputacją, w dużej mierze dzięki sukcesowi Betsafe.

Rational Gaming Europe Limited, z siedzibą i zarejestrowana na Malcie, jest odpowiedzialna za codzienne operacje. Sama licencja UE wydana przez maltański urząd regulacji hazardu (Malta Gambling Regulatory Authority) wystarczy, aby jednoznacznie zweryfikować powagę dostawcy zakładów. Betsafe jest członkiem ESSA, w ramach której najbardziej znani bukmacherzy internetowi współpracują w zakresie ustawiania meczów i zapobiegania oszustwom poprzez system wczesnego ostrzegania.

Betsafe przykłada dużą wagę do danych i zasad ochrony klienta. Poufne informacje użytkowników są przesyłane za pomocą szyfrowania SSL, a następnie przetwarzane w trybie offline, dzięki czemu nie ma dostępu osób trzecich. Betsafe współpracuje z zewnętrznymi klubami w zakresie zapobiegania uzależnieniom od hazardu i umożliwia użytkownikom, na przykład, rezygnację na określony czas. Portal bukmacherski posiada znak jakości GamCare. Sądzimy, że możemy powiedzieć, że Betsafe wyraźnie myśli o bezpieczeństwie swoich graczy z kilku powodów.

Betsafe Spin & Bet

Funkcja Betsafe przynosi specjalny atut, który może zwiększyć Twoje wygrane z zakładu dziesięciokrotnie. Czy więc chcesz, aby Twoje zakłady były wyższe? Z Spin & Bet masz na to wielką szansę! Na przykład, 1 na 1,000 Spin & Bets da Ci maksymalnie 10-krotny kurs, podczas gdy 1 na 500 da Ci 5-krotny kurs. Ta funkcja jest obecnie unikalna w świecie hazardu. Żaden inny konkurent nie może zaoferować porównywalnej oferty.

Zakłady na żywo w Betsafe

Zakłady na żywo w Betsafe dobrze odzwierciedlają ofertę przedmeczową. Bukmacher wyraźnie stara się stworzyć zróżnicowaną kombinację zakładów „in-play”. Dominuje tu piłka nożna, tenis i hokej. W zależności od dostępności, dodawane są koszykówka, futbol amerykański, a także outsiderzy, tacy jak krykiet. Mamy nadzieję, że funkcja Betsafe będzie również dostępna dla zakładów na żywo. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby dodać dodatkową wartość.

Wygląd centrum na żywo uzupełniają liczne statystyki i dodatkowe informacje o spotkaniach. Te dane mogą być w idealny sposób włączone do Twoich rozważań na temat zakładów. Z naszego doświadczenia wynika, że Betsafe nie jest jeszcze w stanie prowadzić zakładów na żywo.

Jako bukmacher, Betsafe oferuje bardzo atrakcyjną funkcję wypłat, dzięki której kupony mogą być wypłacane w czasie rzeczywistym oraz w strefie przedmeczowej.